Sivrihisar Uluslararası Sportif Havacılık Merkezi Yeşilköy Mah. 26600 Sivrihisar / Eskişehir

Phone: +90 (222) 724 30 40 - 41

Fax:  +90 (222) 724 30 11

Sivrihisar Sportif Havacılık Kulübü Derneği İktisadi İşletmesi

SKYDIVING FEST / PARAŞÜT GÜNLERİ 2017 PROGRAMI
Sevgili Paraşütçü arkadaşlarımızın dikkatine :
1- Sivrihisar Uluslararası Sportif Havacılık Merkezi / Necati Artan tesislerinde 15 Temmuz / Cumartesi ve 16 Temmuz / Pazar günleri , "BATI APRONUNDA" (giriş C kapısı ) düzenlenecek "Skydiving Fest / Paraşüt Günleri 2017 organizasyonuna, lisanslı olan paraşütçü arkadaşlarımızın katılımı mümkün olmaktadır. Paraşüt Lisanslarının ve diğer evraklarının geçerli olması her bir paraşütçümüzün kendi sorumluluğunda olup bunların kontrolü ayrıca organizasyon tarafından yapılmayacaktır. Bir başka deyişle, her paraşütçümüz kendinden sorumlu olarak bu organizasyona katılmak durumundadır. Buna ilişkin bir taahhütname organizasyona katılacak her bir paraşütçümüzden alınacaktır.
2-Atlayışlar için iki veya üç adet Cessna 172 uçağı kullanılacaktır. Aynı anda 3 paraşütçü alabilecek bu uçaklar ile atlayışların AGL 7.000 feet ve 10.000 feet aralığında olması planlanmaktadır. 
3- Atlayışlar 15 Temmuz / Cumartesi günü sabah 08.30 ile başlayacak ve havanın müsait olacağı zamanlar içinde gün batımına kadar devam edecektir. Aynı gün lokal 18.30 - 19.00 aralığında Türkiye'nin İlk Profesyonel Hanım Akrobasi Pilotu Semin Öztürk bir hava akrobasi gösterisi yapacaktır. Akşam , Batı Apronunda bulunan "SKY Cafe" de mütevazi bir parti ile katılımcı Paraşütçülerimize sertifikaları ve hediyeleri takdim edilecektir.
4- Atlayışlar 16 Temmuz / Pazar günü sabah 08.30 ile devam edecek ve havanın müsaitlik durumuna uygun olarak gün batımına kadar sürecektir.
5- Bütün atlayışlar ÜCRETSİZ olup, her bir Paraşütçümüz dilediği kadar atlayış yapabilecektir. Sıralama konusunda Havacılık Centilmenliği ile hareket edilmesinin doğru olacağına inanarak , Paraşütçü arkadaşlarımızın bu hususta uygun davranacaklarına eminiz.
6- Paraşüt katlanması için organizasyon tarafından çadır tahsisi yapılmıştır. Ayrıca dinlenmek isteyen Paraşütçülerimizin istirahat yapabilecekleri şekilde düzen alınmıştır. SKY CAFE her iki gün boyunca kahvaltı ve yemek konusunda Paraşütçülerimize ücreti karşılığı hizmet vermeye devam edecektir.
7- Konaklama konusunda masrafları Paraşütçülerimize ait olmak üzere organizasyonumuz konaklama için otel rezervasyonunda yardımcı olabilir. Otel rezervasyonu isteyen Paraşütçülerimizin nergiz@acromach.com e mail adresinden bu isteklerini Nergiz Erol Hanım' a bildirmeleri gerekmektedir. Ayrıca çadır / kamp yapmak isteyen Paraşütçülerimiz alanımızdan istifade edebilirler. Çadır / Kamp yapmak isteyenlerin nergiz@acromach.com adresinden bilgi vermeleri gerekmektedir.
8- Konaklama oteli ile S.U.S.H.M. arasında ücretsiz servis hizmeti verilecektir. Servis saatleri SKY Cafe önündeki "Bilgi " tabelasından veya AIS ofisinden alınabilir.
9- Sorularınız olursa lütfen nergiz@acromach.com adresine hemen yazabilir veya 0 222 724 30 31 numaralı telefondan kendisine ulaşabilirsiniz.
Çok keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle ...